DEVAM EDEN PROJELER

YAŞLILAR KÖŞKÜ PROJESİ
Devam Ediyor
Yaşlılarımıza sahip çıkmak için Belediyemiz ve Beypazarı Yaşlılar ve Engelsiz Yaşam Derneği işbirliği ile yaşlılar köşkü projemizi başlattık. Yaşlılarımızın gelecekte bakım endişesi yaşamadan, sağlıklı koşullarda yaşamlarını sürdürebilecekleri, Beypazarı’na ve yaşlılarımıza yakışır bir yurt yapılacak.
göster
BEYPAZARI BELEDİYE BİNASI PROJESİ
Devam Ediyor
Belediyemizin kurumsal kimliğine yakışır hizmet kalitesini arttıracak belediye hizmet binası projemizi hayata geçireceğiz. Proje mülkiyeti belediyemize ait ve halen hizmet vermekte olduğumuz eski hastane arazisi üzerine inşa edilecek.
göster
BEYPAZARI BELEDİYESİ TERMAL OTEL KOMPLEKSİ PROJESİ
Devam Ediyor
Belediyemiz tarafından yapılacak termal otel kompleksi ile turizm sektörümüze önemli bir katkı sağlayacağız.
göster
POLİGON PROJESİ
Devam Ediyor
Kamuya açık alanlarda oluşabilecek tehlikelerin önüne geçilmesi için gerçekleşecek proje tamamlanarak hayata geçecek.
göster
KELEBEKLER VADİSİ TABİAT PARKI
Devam Ediyor
1770 dekar alana sahip kelebekler vadisi 2016 yılında 205. Tabiat parkı olarak tescillendi. Beypazarı’nın el değmemiş doğal güzelliklerinden biri olan Kelebekler Vadisi doğa turizminin cazibe merkezlerinden biri olmaya aday, çam ormanları içinde doğa yürüyüşleri için ideal bir parkur.
göster
YENİ SANAYİİ PROJESİ
Devam Ediyor
Yıllardır yapılacağı vaad edilen ve farklı bahanelerle gerçekleştirilmeyen ‘’Yeni Sanayi Sitesi’’ projemizi hayata geçirdik.
göster
ESKİ ÇÖPLÜK ALANI REKREASYON PROJESİ
Devam Ediyor
Eski çöplük alanı içerisinde yapay göletler mesire alanları oyun parkları sosyal tesisler bulunan proje ile vatandaşlarımızın sağlıklı koşullarda vakit geçirebileceği bir yaşam alanına kavuşacağız.
göster
ÇEVRE YOLU PROJESİ
Devam Ediyor
Beypazarı şehir içi trafiğinde büyük rahatlama sağlayacak çevre yolu çalışmalarımız devam ediyor.
göster
ŞEHR-İ OSMAN GAZİ PROJESİ
Devam Ediyor
Osmanlı şehir kültürü ve mimari dokusunun günümüze uyarlandığı dev proje Beypazarı’nda hayata geçiyor. 926 dönüm arazi üzerine kurulacak ve 33 Oğuz boyunu temsil edecek köylerden oluşacak projede 548 konut yer alıyor.
göster