BAŞKAN'IN MESAJI

Kıymetli Hemşehrilerim;

Güzel ilçemiz Beypazarı, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi İpekyolu üzerinde bulunması sebebiyle de tarihinin her döneminde Ticaret ve Kültür merkezi olmuş, yüzyıllardır ayakta duran ve herkesi kendine hayran bırakan eserleriyle şehircilikte de örnek olmayı başarmıştır.

 

Göreve geldiğimiz günden beri, köklü mirasımızla övünmekle birlikte bunun omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun da farkındayız. Çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize, belediyecilik hizmetlerini yediden yetmişe bütün vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yapıyoruz. Günübirlik işlerle değil, nesillerimizi düşünerek hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İlçemizin marka değerini arttırmak ve sizlerin huzur içinde yaşamasını sağlamak için var gücümüzle çalışıyor, bu uğurda tüm imkanlarımızı ve kaynaklarımızı, adil, etkili ve verimli kullanmaya gayret ediyoruz.

Eşsiz doğal güzellikleri ve kaynakları ile ülkemizin en güzel coğrafyalarından birine sahip Beypazarı’mızın, tarım ve turizm alanlarında da daha ileriye taşınması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz, sürekli gelişen, ekonomisi güçlü, milli ve manevi değerleri yüksek ve geleceğe güvenle bakan yarınlar inşa etmektir. Bu hedefimizde her zaman bize destek olan tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tuncer KAPLAN
Beypazarı Belediye Başkanı