GÜNDEM : Beypazarı Halinin kurulması konusunda Araştırma Komisyonu kurulması ile ilgili Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP’ın teklifi..

2012-03-30

GÜNDEM : Beypazarı Halinin kurulması konusunda Araştırma Komisyonu kurulması ile ilgili Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP’ın teklifi. Beypazarı Halinin kurulması konusunda Araştırma Komisyonu kurulması ile ilgili Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP’ın teklifi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 21. Maddesine göre oy birliği ile gündeme alınarak görüşüldü. Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP, Beypazarı Halinin kurulması konusunda Araştırma Komisyonu kurulması hususunu raporunda belirtmiştir. Yapılan müzakereler sonucunda, aşağıda belirtildiği şekilde karar verildi

KARAR:
Beypazarı Halinin kurulması konusunda İmar ve Şehircilik Müdür V. Mücahit BAŞIBÜYÜK, Meclis Üyesi Ahmet TAŞKIRAN, Meclis Üyesi Erdal DİRİL, Meclis Üyesi Zekeriya HANCIOĞLU, Meclis Katibi Emin BİLGİN, Meclis Üyesi Kemal KARA’dan oluşan Araştırma Komisyonu kurulmasına oy birliği ile karar verildi.
 

×