MAHALLEDE ŞENLİK VAR PANAYIRI KURULDU


“Mahallede Şenlik Var’’ panayırı Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde başladı. Büyükşehir Belediyesinin eğlenceyi çocukların ayağına taşıdığı “Mahallede Şenlik Var” panayırı okulların kapanmasıyla birlikte hizmete açıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi bu yaz da eğlenceyi çocukların ayağına götürecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yaz aylarında gelenekselleştirdiği “Mahallede Şenlik Var” panayırları çocuklara ücretsiz lunapark keyfi yaşatan, sahne gösterileriyle mahalleliyi aynı ortamda buluşturan, eğlenceyi vatandaşların ayağına götüren “Mahallede Şenlik Var” panayırı bu yıl da bol eğlence vaat ediyor.
Yaz ayları boyunca gittiği her yere hareket ve renklilik kazandıran, her yerde büyük ilgi gören, çocukların dört gözle beklediği, çeşit çeşit oyuncağın ücretsiz hizmet verdiği panayır Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesine kuruldu.

ÇOCUKLARIN EN BÜYÜK EĞLENCESİ
Tatilin vazgeçilmezleri haline gelen panayırda oyun grupları yine minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Trenler, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ile pek çok lunapark oyuncağının yer aldığı panayır alanındaki sahne gösterileri ile akrobasi ve muhteşem sirk grubu heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak. Çocuklara yönelik tiyatro gösterileride eğlenceyi artırıyor.