GÜNDEM : S.S. Beypazarı Okul Taşıtları ve Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin şehir içi okul servisi öğrenci taşıma ücretleri..

2011-09-30

GÜNDEM : S.S. Beypazarı Okul Taşıtları ve Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin şehir içi okul servisi öğrenci taşıma ücretlerinin tespit edilmesi ile ilgili talebinin görüşülmesi. S.S. Beypazarı Okul Taşıtları ve Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin şehir içi okul servisi öğrenci taşıma ücretlerinin tespit edilmesi talebi ve bu konu ile ilgili Su ve Kanalizasyon Müdür V. Mehmet SAKARYA’nın 06.09.2011 tarihli raporu Meclise havale edilerek görüşüldü; Yapılan müzakereler sonucunda aşağıda belirtildiği şekilde karar verilmiştir

KARAR :
İlçemizde faaliyet gösteren okul servis araçlarının öğrenci taşıma ücretlerinin aylık sabah-akşam 65,00.-TL ve sabah-öğle-akşam 75,00.-TL olarak belirlenmesine, yarıyıl tatil döneminde aylık ücretin yarı oranında uygulanmasına 5393 Sayılı Belediye Kanununun 18/f maddesine göre oy birliği ile karar verildi.

×