GÜNDEM : Orman ve Su İşleri Bakanlığından sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için yardım talep edilmesi ile ilgili Meclis ve Belediye Başka..

2012-03-30

GÜNDEM : Orman ve Su İşleri Bakanlığından sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için yardım talep edilmesi ile ilgili Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP’ın teklifi. Orman ve Su İşleri Bakanlığından sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için yardım talep edilmesi ile ilgili Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP’ın teklifi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 21. Maddesine göre oy birliği ile gündeme alınarak görüşüldü. Meclis ve Belediye Başkanı M.Cengiz ÖZALP, 5199 Sayılı Kanun kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığından sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için yardım talebinde bulunulması hususunu raporunda belirtmiştir. Yapılan müzakereler sonucunda, aşağıda belirtildiği şekilde karar verildi.

KARAR:
5199 Sayılı Kanun kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığından sokak hayvanlarının rehabilitasyonu için yardım talep edilmesi ve bu konuda Belediye Başkanına yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi
 

×