Sayfalar / Görüntüle

Protokol Listesi

KAYMAKAM TEMEL AYCA  
BELEDİYE BAŞKANI TUNCER KAPLAN  
CUMHURİYET BAŞSAVCISI  ALP GİRAY YAPAR  
ANKARA ÜNİVERSİTESİ BEYPAZARI MESLEK YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ  PROF.DR.TİMUR GÜLTEKİN  
BEYPAZARI BARO TEMSİLCİSİ  AV.ALAADDİN YILDIZ  
CUMHURİYET SAVCISI ALİ ŞAHİN SARI  
CUMHURİYET SAVCISI ENES MİRZA DOĞAN  
CUMHURİYET SAVCISI CANSU KOSUL  
CUMHURİYET SAVCISI FATMA SİNEM ERASLAN  
SULH HUKUK HAKİMİ MEHMET TUZ  
ASLİYE HUKUK HAKİMİ SİBEL KALAYCIOĞLU  
ASLİYE HUKUK HAKİMİ MAHMUT CEMİL DOĞANÖZ  
ASLİYE HUKUK HAKİMİ FATİH ÇETİN  
ASLİYE CEZA HAKİMİ ÇİĞDEM TURAN  
ASLİYE CEZA HAKİMİ OĞUZHAN SAPAN  
ASLİYE CEZA HAKİMİ MEHMET TUZ  
ASLİYE CEZA HAKİMİ NAZLI MERVE ATAY  
ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI AST.İBRAHİM ARSLAN  
JANDARMA KOMUTANI V. HALUK MUHARREM UZUN  
EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET ALİ YURTSEVER  
 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  MEHMET GÖKGÖZ  
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  HASAN KOSTAK  
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  ERDOĞAN ORHAN  
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI YAKUP TÜRKOĞLU   
SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  KEMAL ÇELEN  
DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI  ALİ KARAALP  
VATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  SERHAT BAYRAMOĞLU  
BEYPAZARI NOTERİ  MERAL AYDOĞ  
BEYPAZARI MÜFTÜSÜ  MEHMET KARAKOYUN  
B.SAVCILIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ HÜSEYİN YILDIZ  
MAHKEME YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ ERHAN ER  
BEYPAZARI İCRA MÜDÜRÜ MURAT TÜRE  
BEYPAZARI SEÇİM MÜDÜRÜ ELMAS KARAARSLAN  
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ V. MEHMET GÖKSU  
NÜFUS MÜDÜRÜ LEYLA SARI  
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ ALAATTİN BİÇEN  
SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ SERKAN SAĞLAM  
İLÇE TAPU MÜDÜRÜ ERGÜN KARAKULOĞLU  
KADASTRO SORUMLUSU MUSTAFA TURALOĞLU  
BÖLGE TRAFİK İSTASYON AMİRİ MEHMET SELİM AYDIN  
MAL MÜDÜRÜ FUAT ŞAHİNER  
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ CENGİZ ULAŞ  
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜRREM DURSUN  
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜR V. HÜSEYİN KAPLAN  
MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MESUD DOĞAN  
REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ HİDAYET GÜL  
ÖĞRETMENEVİ ALİ ORHUN  
SAĞLIK MÜDÜRÜ DR.KEREM ZEKİ FİKRET  
BAŞHEKİM OP.DR.YAVUZ YAVAŞ  
DEVLET HASTANESİ İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ DURMUŞ BIDAK  
 İLÇE POSTA İŞLETME MÜDÜR V. HAKAN KOÇAK  
TÜRK TELEKOM İŞLETME ŞEFİ YUNUS YILMAZ  
KARAYOLLARI 43 ŞUBE ŞEFİ CİHAN GÖZCÜ  
İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜR V. İLHAN BERİK  
İLÇE TMO AJANS ŞEFİ ABDULLAH DİNÇER  
TARIM KREDİ KOOP. MÜDÜRÜ AHMET SALİH GÖKŞEN  
PANCAR BÖLGE ŞEFİ FEYZULLAH KOTAN  
İLÇE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ NERMİN ALDIRMAZ  
İLÇE KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ AHMET AYAN  
ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ ATİLLA YILMAZ  
GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ V. MUSTAFA POLAT  
GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V. MUSTAFA POLAT  
BEDAŞ OPERASYON YÖNETİCİSİ TUNA PAZAR  
ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ BÜLENT DEMİRCİ  
HALK BANKASI MÜDÜRÜ H.GAZİ DEMİROĞLU  
VAKIFBANK MÜDÜRÜ MEHMET ERDOĞAN  
AKBANK MÜDÜRÜ MURAT SAĞLAM  
DENİZBANK MÜDÜRÜ ENGİN DÜNDAR  
GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ ONUR ÇİÇEK  
İŞ BANKASI MÜDÜRÜ ÖZGÜR AYDIN  
ŞEKERBANK MÜDÜRÜ ORHAN ATAK  
YAPI KREDİ BANKASI MÜDÜRÜ BEHÇET MUAMMER UYANIK  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ENES ERÇOBAN  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OSMAN KARADEDE  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ AYDIN GÖKMEN  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OSMAN TUNCEL  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ HALUK ÖZTÜRK  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ KUDRET ÇELİK  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ALİ YILMAZ  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ SABRİYE YILMAZ  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ EMRE AKMAN  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ATİLA ÇELİK  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ HAMDİ BENLİ  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ RECEP YÜNSEL  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ MEHMET KARATAŞ  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ MUSTAFA SELET  
BEYPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ATANUR DOĞAN ERTEN  
İLÇE ESNAF KEFALET KOOP.BAŞKANI AHMET YÜNSEL  
İLÇE PANCAR KOOP.ŞEFİ DERYA ERDOĞAN  
İLÇE TİCARET ODASI BAŞKANI AHMET GÖÇMEN  
İLÇE ZİRAAT ODASI BAŞKANI MUSTAFA ATEŞ  
İLÇE TERZİLER ODASI BAŞKANI ALİ ÇELİK  
İLÇE BAKKALLAR VE BAYİLER ESNAF ODASI BAŞKANI ÖMER KOÇER  
İLÇE BAKIRCILAR VE KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖRDEK  
İLÇE BERBERLER ODASI BAŞKANI ALİ MUTLU  
İLÇE DEMİRCİLER ODASI BAŞKANI FAZIL YİĞİT  
İLÇE ŞOFERLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI ÖMER ERCAN  
İLÇE BOSTANCILAR ODASI BAŞKANI AHMET GENCER  
OKUL TAŞITLARI VE SERVİS ARAÇLARI MOTORLU TAŞ.KOOP MEHMET DOĞAN  
NAKLİYECİLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOP. MUAMMER SARGIN  
S.S.291 SAYILI TİFTİK VE YAPAĞI TARIM SATIŞ KOOP. ŞÜKRÜ KALKAN  
TÜRKİYE KAMU ÇALIŞANLARI KALKINMA VE DAYANIŞMA VAKFI BEYPAZARI TEMSİLCİLİĞİ RESUL AYTEKİN  
GÜÇSÜZLER VE KİMSESİZLER VAKFI BAŞKANI GÜLGEN DURAL  
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI BAŞKANI MUHAMMED ÇELİKÖRS  
KIZILAY DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI AHMET KAVAS  
T.H.K. BEYPAZARI ŞUBE BAŞKANI MEHMET ALİ DİKMENOĞLU  
YEŞİLAY CEMİYETİ BEYPAZARI TEMSİLCİLİĞİ AV.ALİ SAĞLAM